Možné partnerství v projektu

kralovna-johana-proti-matyasi - HudečekI když u tohoto projektu počítáme především se sponzorskou, donátorskou či mecenášskou podporou větších firem a měst spojených s životem české královny Johanky, na realizaci dokumentu mohou přispět finančním darem či dotací i jednotlivci, menší firmy či instituce a přímo se tak podílet na jeho vzniku a také něco za podporu získat – viz výčet položek níže.

 

Pokud přispějete částkou:

300 Kč
získáte kopii dokumentu (po jeho dohotovení) na DVD, certifikát o daru podepsaný prezidentem ES a zaslaný na Váš e-mail a virtuální mramorovou desku na věčné časy v síni partnerů a dárců

1 000 Kč
získáte navíc kopii na BLU-RAY disku

5 000 Kč
k výše uvedenému získáte navíc uvedení Vašeho jména v závěrečných titulcích dokumentu a aktivní prolink v Síni přispěvatelů

20 000 Kč – 39 000 Kč
ke všemu výše uvedenému získáte pozvánku na slavnostní premiéru dokumentu

40 000 Kč - 90 000 Kč
vyhrazeno městům úzce spojeným se životem české královny, zde je příspěvek řešen samostatnou smlouvou o podpoře a spolupráci – viz ZDE

*********************************************************************************Na Vaše finanční příspěvky Vám na požádání zašleme daňové potvrzení.
*********************************************************************************

Číslo našeho účtu u Fio banky je: 2900242012
kód banky: 2010; VS: 002

Při převodu finanční částky uveďte ve sdělení Vaše jméno a  příjmení (pokud si nepřejete zůstat v anonymitě), e-mail (nebude zveřejněn a nám umožní s Vámi komunikovat) a variabilní symbol projektu: 002.

Do konce července 2018 bude zřízen transparentní účet pro tento projekt, který zde uvedeme. Pokud pošlete zatím příspěvek na účet uvedený výše, bude přeposlán na účet transparentní po jeho zřízení.

Vaše jméno uvedeme v Síni přispěvatelů, jakmile Vaší platbu zaznamenáme na našem účtu. Záleží to na rychlosti převodu mezi bankami.

Za Váš případný příspěvek na realizaci dokumentu předem děkujeme.

*********************************************************************************

Máte-li zájem podílet se na realizaci doku-dramatu částkou nad 90 000 Kč a stát se tak partnerem projektu, spojte se, prosíme, s některou níže uvedenou producentkou projektu:

e6

Mgr. Eva Šustr
GSM: +420 605 835 745
E-mail: sustr.eva@seznam.cz

 

ChromíkováretušJarmila Chromíková
GSM: +420 739 608 107
E-mail: jarmilachromikova@seznam.cz

Možnosti partnerství v projektu podrobně ZDE

*********************************************************************************

Přehled dárců a partnerů, kteří na realizaci projektu přispěli najdete

v Síni přispěvatelů 

 * *

Pro jakékoliv dotazy použijte okno komentáře níže, nebo nás kontaktujte telefonicky či pomocí e-mailu.


Komentáře

Možné partnerství v projektu — 1 komentář

  1. Zpětný ping: AKTUÁLNĚ – nabídky spolupráce |

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>